אריזות מעוצבות

0
428
אריזות מעוצבות

אריזות מעוצבות הן בעלות ערך שלא יסולא בפז. הערך עצום מבחינה שיווקית ותדמיתית גם יחד. בשורות הבאות נסביר ממה נובעת החשיבות הזאת. נסביר למי לפנות כדי להפיק אריזות נהדרות ומושכות. כמו כן נתאר איך השפיעה מהפכת הדפוס המודרני, על הדפסה של אריזות.

למי לפנות להפקת אריזות מעוצבות?

באופן טבעי, תכנון אריזות מעוצבות נעשה על ידי מעצבים גרפיים. אך חשוב להבין שלא כל מעצב גרפי מתמחה בעיצוב אריזות. יש צורך בידע רב בנושאים מסחריים ועיצוב מוצרים. זה סוג שונה של עיצוב, לעומת עיצובים לעיתונות או עיצוב אתרים. הדרך הטובה והיעילה ביותר להפיק אריזות מעוצבות לתפארת היא לפנות לבית דפוס מתמחה. בית דפוס מתמחה מחזיק ברשותו את כל הציוד לביצוע העבודה. למשל מכונות הדפסה מודרניות וכן חומרי גלם לאריזות מעולות. כמו כן, במקום פועלים מעצבים גרפיים בעלי ניסיון בעיצוב לצרכים מסחריים ושיווקיים.

למה זה חשוב?

גם כיום, אנשים מתרשמים קודם כל מרושם חיצוני. כל מומחי השיווק והפרסומאים מסכימים עם העובדה הזאת. אם יש לכם ספק בשאלת הנחיצות של אריזות מעוצבות, אתם מוזמנים להיכנס לחנות הקרובה לביתכם. בין אם תרצו לרכוש דגני בוקר או קפה, שימו לב מה משפיע עליכם כצרכנים. אם תקנו קוסמטיקה או גדג'ט כזה או אחר, יש דבר אחד שמושך את העין. האריזה החיצונית היא גורם חזק שמניע אין ספור החלטות רכישה. אפילו שאנחנו יודעים שחשובים מאוד המחיר, חומרי הגלם, המרכיבים, זה לא משנה. עדיין, אנשים יעדיפו מוצר שארוז באריזה מעוצבת, על פי מוצר דומה, שארוז בצורה מרושלת.  

אריזה מעוצבת על רקע מהפכת הדפוס המודרני

הדפוס המודרני הרבה יותר חד ומדויק מבעבר. מהפכת הדפוס המודרני מאפשרת להדפיס מהר יותר, בכל כמות. אם בעבר רק גורמים מסחריים חזקים ביותר יכלו להזמין אריזות מעוצבות, כיום זה אחרת. ניתן להזמין אריזות מיוחדות, אפילו בכמות לא גדולה במיוחד. במהפכת הדפוס המודרנית, תהליך ההדפסה הוזל בעזרת תוכנות הדפסה חדישות. ניסיון רב נצבר בהפקת צבעים, הטבעת תוספות ושיפורים לאריזות. המסקנה ברורה – לא רק חברות הענק יכולות להשיק אריזות נהדרות. גם עסקים לא גדולים, יכולים להרשות לעצמם לפתח וליישם מארזים משופרים.

לסיכום, אריזה מעוצבת חשוב לפעמים לא פחות מהמוצר שבפנים. כאשר המדפים כה עמוסים, אסור להתפשר על כך. פונים לבית דפוס מתמחה, ומעצבים אריזות טובות יותר, צבעוניות יותר שמוכרות יותר. הביצוע מהיר, איכותי ומשתלם מאי פעם.

LEAVE A REPLY