צילומי בת מצווה

0
669
צילומי בת מצווה

הנסיכה שלכם כבר בת 12! לא יאומן אך זה בהחלט קורה.

אתם מתחילים לתכנן ולחשוב על האירוע המכונן. אך חשוב לזכור כי ההכנות לקראת בת המצווה לא יכולים להסתכם רק באירוע עצמו. כי כלות בת המצווה של היום לא מוותרות על המזכרת המיוחדת של צילומי בת מצווה.

צילומים אלו הם בעצם המזכרת של הילדה מימי הילדות, דקה לפני שהיא עוברת לגיל הבגרות.

אז האמת היא שעם צילומי בת מצווה לא חייבים להמתין עד רגע לפני האירועים החגיגיים. זאת משום שהתמונות עשויות להעסיק אתכם הרבה זמן ולא תמיד יש לכם את הזמן הזה כשאתם מתארגנים לקראת האירוע.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמבצעים צילומי בת מצווה?

חשוב לזכור. הילדה שלכם כבר גדלה והיא זו שצריכה להחליט מה היא רוצה ואיך היא רוצה את בוק הבת מצווה שלה.

אז אל תחליטו בשבילה את ההחלטות המשמעותיות הקשורות לתמונות בת המצווה שלה.

בכל הנושא הזה של צילומי בת מצווה יש בעיקר את ההתלבטות בין תמונות חוץ לתמונות בסטודיו.

צילומים בסטודיו – יש בנות שרוצות צילומים בסטודיו כי שם הן נהנות מפרטיות מלאה, מאפשרות להחליף בגדים בצורה נוחה ומסדרת צילומים שלא אורכת זמן רב בגלל שכל הציוד כבר נמצא במקום, יש את כל התנאים מבחינת התאורה ולמעשה אפשר יהיה להקציב מראש את הזמן שיידרש לצורך ביצוע הצילומים.

צילומי בת מצווה בחוץ – צילומים הנערכים בחוץ הם מאוד דינאמיים ולגמרי לא יכולים להיות מתוכננים מראש לפרטי פרטים. זאת בגלל שבטבע יש הרבה שינויים כל הזמן.

זו יכולה להיות ציפור שעפה ועוברת בדיוק ברגע הצילום, או רוח נעימה שמעיפה את השיער ואלו משנים ומשדרגים מאוד את התמונה כולה.

אך חשוב לזכור כי צילומי חוץ אף פעם לא יכולים להיות מתוכננים יותר מידי מראש. מזג האוויר עשוי להשפיע מאוד על אפשרויות הצילום וכמובן על התמונות שיתקבלו בסופו של דבר. מעבר לכך יש לזכור את אי הנוחות הכרוכה בהחלפת הבגדים בחוץ.

הסבירו לכלה את האפשרויות, שמעו מה רוצה הכלה ותנו לה להחליט בעצמה.

LEAVE A REPLY