סורגים לחלונות

0
871
סורגים לחלונות

סורגים לחלונות הם סוג הסורגים הנפוץ ביותר. מדובר על אמצעי בטיחות וביטחון ראשון במעלה שמומלץ לכל אחד להתקין. התקנתם מאפשרת שמירה על יושבי הבית וכן על חפצים אישיים ורכוש. היתרונות של התקנתם הם מובהקים ולא ניתן להתעלם מהם. הלכה למעשה, סורגים מאפשרים ללכת עם ולהרגיש בלי. הינו להיות מוגן ובטוח מבלי לחסום את האור והאוויר מלהיכנס לביתך. לסורגים לחלונות יתרונות נוספים רבים.

לבטיחות ומניעת תאונות

מטרת סורגים לחלונות בעיקר בדירות בבנייני מגורים הינה למנוע תאונות ונפילות. כולנו מכירים ילדים, כל דבר מסקרן ומעניין אותם. כמה פעמים קרה לנו שלשנייה אחת הפננו את תשומת הלב למשהו אחר לשנייה וממש תפסנו את הילד שניה לפני אסון. לפני שהוא שובר משהו, לפני שהוא מכניס משהו לפה, לפני שהוא מתכופף מחלון. בדרך כלל אנחנו ממגנים את הבית ומתאימים אותו להימצאותו של ילד קטן. מרחיקים חפצים קטנים, מרחיקים מכשירים שאינם בטיחותיים, מקבעים ארונות לקיר ועוד. המיגון למניעת נפילה של ילד מחלון מבלי להשאיר חלון סגור כל שעות היום באופן שמונע כניסת אור ואוויר הוא סורג.

סורגים לחלונות לביטחון

כמובן שיש גם מטרות נוספות. גם אם אתה מתגורר בבית צמוד קרקע שאינו בבניין, סורגים מאפשרים לך ביטחון. ביטחון של מניעת כניסת גורמים ואנשים לא רצויים לביתך, בין אם אתה נמצא בו ובין אם לאו. סורגים לחלונות מאפשרים לך לישון בשקט באופן פשוט ומילולי, מבלי לחשוש מכניסת אנשים או לדאוג לחפצייך האישיים.

סורגים ליופי

מי מאתנו לא מכיר את המשפט הציני "זה ליופי" המציין שמשהו הוא ללא מטרה או שימוש והוא רק עומד ליופי. אז כמובן שהם פונקציונאליים ובעלי מטרות ברורות אולם הם גם נועדו ליופי. קיימים כיום סוגים רבים של סורגים המותאמים באופן אישי ללקוח. כיום ניתן לבחור בין מגוון כמעט אינסופי של צבעים, צורות ודפוסים שניתן להתקין כסורג

חברת קליר גארד

חברת קליר גארד הינה מהחברות המובילות בארץ ובעולם בתחום הסורגים והתקנת סורגים לחלונות בפרט. מאחורי החברה עשרות שנים של ניסיון בהתקנת סורגים

LEAVE A REPLY