משרדי עורכי דין

0
1335

משרד עורך דין הוא מקום הנכון בו תוכלו לקבל יעוץ משפטי בנושאים שונים. מקצוע עריכת דין דומה מאוד לרפואה בהתפלגות התחומים בו. למשל כמו שברפואה לא תלכו לרופא עיניים לטיפול שיניים כך גם בייעוץ משפטי או בהכנת כתב הגנה לשון הרע לא תתייעצו בעורך דין המטפל בדינים בנושא עבודה בקשר לדיני משפחה.

בואו נפרט קצת על הסוגים השונים של עורכי דין וכל אחד באיזה נושא הוא מטפל:

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין מתמחה בדיני מקרקעין: מכירת או קניית דירות, מבנים, ונכסים. רוב האנשים לא מבצעים עסקאות מקרקעין רבות במהלך חייהם. ניתן לספור על יד אחת את מספר הפעמים שרובנו קונים או מוכרים דירה במהלך חיינו. חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין טוב שיסיר כל מכשול מעסקת המקרקעין ויימנע מעשי הונאה מכל סוג. בכל זאת מדובר בכסף רב. בדרך כלל אנשים משקיעים את כל חסכונותיהם בנוסף להלוואות ומשכנתאות שהם לוקחים כדי לממן קניית נכס. לכן חשוב לא להקל ראש בנושאים אלה.

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין מטפל בכל העניינים הקשורים בדיני משפחה ביניהם גירושין בין בני זוג כמובן וכל העניינים הקשורים בגירושין כגון: מזונות, משמורת אבהות ואפוטרופסות, חלוקת רכוש ועוד. רצוי לחפש עורך דין גירושין עם ידע וניסיון בתחום זה. אדם שתוכלו לסמוך עליו ושישרת את האינטרס שלכם בצורה הטובה ביותר תוך רגישות לנושא, כי כידוע גירושין הם נושא רגיש ולא נעים לאף אחד מהצדדים המעורבים, על אחת כמה וכמה כאשר לזוג יש ילדים ביחד.

עורכי דין ייעוץ משפטי
עורכי דין סוגים שונים

הסכם ממון

הסכם ממון גם קשור בעקיפין לגירושין אך לא תמיד. הסכם ממון הוא הסכם הנחתם בין שני צדדים בטרם הם נכנסים בברית הנישואים. הסכם זה מטרתו לקבוע איך תתבצע חלוקת הרכוש במקרה של גירושין. הסכם ממון בדרך כלל נחתם בין אנשים שיש בידם רכוש מסוים או ממון ורוצים להבטיח שבמקרה של גירושין לא יפסידו את רכוש זה או חלקו. הסכם ממון נעשה פופולארי בשנים האחרונות, כנראה בגלל ריבוי מקרי הגירושין בארצנו.

כאן תוכלו לראות דוגמה להסכם ממון

ירושות וצוואות

ירושות וצוואות הוא נושא שרבים נמנעים מלדבר עליו ולהתעסק בו. אך לצערנו כולנו ניפטר מן העולם יום אחד ויש מספר צעדים שאם מבצעים אותם מבעוד מועד עשויים למנוע מריבות ומחלוקות מיותרות במשפחה בעתיד. כתיבת צוואה בחיים היא צעד כזה, וצעד חשוב מאוד. אדם בעל רכוש קובע מי יקבל מה במקרה של פטירה ובכך יכול למנוע מריבות מיותרות בין ילדיו בני משפחתו או מי מיורשיו. עורך דין יעזור לכם וייעץ לכם בנושא החשוב הזה על ידי כתיבת צוואה ואישורה במקרה של חלילה פטירה.

משרד עורכי דין ברמת גן בדרך כלל משרת לקוחות מרמת גן והסביבה, אך מכיוון שארצנו היא קטנה אין מניעה לקבל ייצוג גם באזור ירושלים. לכן אין זה משנה אם אתם זקוקים לעורך דין ברמת גן, טבריה או כל עיר באזור בדרך כלל רוב עורכי הדין באזורים אלה יסכימו לייצג אתכם.

עוד מאמר מעולה מאתרנו המופלא Computer Up

SHARE
Previous articleVR PRODUCTION
Next articleשמלות צנועות

LEAVE A REPLY