שחרור סתימה בביוב

0
952
שחרור סתימה בביוב

אימתי יש לקרוא לשירותים של ביובית, של שרברב או בשיטת DIY  על מנת לבצע שחרור סתימה בביוב?

כאשר מדובר אודות מצב בעייתי למדי, אשר מצריך שחרור סתימה בביוב באופן מקצועי, עם מכשור
מתקדם, כי אז יש להזעיק לאלתר את שירותי חברת ביובית. כמו כן, כשעסקינן אודות סתימה שאינה
מסובכת מדי, ניתן לתת לה מענה על ידי שיטת ה- DYI  בעזרת כל מיני חומרים, אשר נמכרים בכל
חנות שזהו ייעודה, או לחלופין להשתמש פשוט בפומפה. כאשר המצב של הסתימה בביוב אינו פשוט,
אבל גם אינו קשה מדי, אפשר לזמן שירותים של שרברב, אשר יוודא מה מקור הסתימה בביוב ויפתור
את הבעיה באמצעות כלי עבודה סטנדרטיים.

מדוע חייבים להזמין שירותים של חברת ביובית כדי לבצע שחרור סתימה בביוב?

חייבים להזמין שירותים של חברת ביובית, כדי לבצע שחרור סתימה בביוב, כאשר עסקינן אודות קיומה של הצפת מי ביוב או קיומה של סתימה מורכבת, על מנת לקבל את המענה לאלתר והמקצועי ביותר. המשאית של חברת ביובית מצוידת בשני מכלים מובנים, לרבות – האחד, קיימים בו מים, לשם שטיפה של הצנרת; והאחר, לביצוע פינוי של שפכים על ידי שאיבה. מי שאמון על הפעלת הביובית הינו צוות עובדים מיומן ומקצועי ביותר, אשר בקיאים במציאת המענה המיטבי לבעיה ובעלי ההבנה המקצועית באיתור של מקור הבעיה.

מה מסב לסתימות בביוב וכיצד מטפלים בשחרור של סתימה בביוב?

כולכם בוודאי מודעים לעובדה, כי סתימה בביוב עשויה להסב לנזק בשגרת החיים שלכם, בפרט כאשר לא מטפלים באופן מידי בשחרור של סתימה בביוב. הסתימה בביוב יכולה לחול מכל מיני סיבות, כמו למשל – כאשר בוצע שיפוץ או לחלופין תכנון לא איכותי של הצנרת, מה שגורם לצנרת לא להתאים לשאת את העומס, או במידה והצנרת כבר התפוררה ונבנתה לפני המון שנים, או שצמחו שורשים בין החיבורים או בצנרת, או שנזרקו, בטעות או שלא בטעות, לאסלות ולפתחים של הניקוז כל מיני חומרים שאינם מתכלים, כמו לדוגמה – מגבונים, פדים, וחיתולים של תינוקות, וכיוצא בכך.

כאשר מדובר בסתימה קלה, באסלה של הנוחיות או באחד הכיורים בבית, לרוב ניתן לפתוח אותה על ידי שימוש בפומפה. מאידך, במידה ומדובר במצב יותר בעייתי, ניתן לעשות שימוש לפתיחת הסתימה באמצעות סליל קפיץ, חשמלי או ידני. אך באם המצב כבר החריף, יש להזמין מיד את שירותי הביובית, לפתירה מהירה של הבעיה האקוטית. מה שבטוח, עליכם לתאר בפרוטרוט לאיש המקצוע, שאת שירותיו אתם מבקשים לשכור, כבר בשיחה הטלפונית, איפה קיימת הסתימה, מה מקורה, במידה וידוע לכם, על מנת שיהיה באפשרותו לתכנן כראוי את הטיפול בבעיה שלכם ולהחליט איזה כלים וציוד עליו להביא עמו לביתכם.

LEAVE A REPLY