במות הרמה

0
315
במות הרמה

מה הייחוד של במות הרמה?

כאשר מבצעים עבודות בגובה, הדבר מחייב אתכם בהרבה פעולות של הכנה מבעוד מועד. עליכם להכשיר את העובדים שלכם, לשכור או לקנות ציוד בטיחות הולם, וכיוצא בזאת. אבל קודם כל, עליכם לבחון כי קיימת עבורכם פלטפורמה מתאימה לשם עבודה בגובה. במציאות העכשווית, סביר להניח כי המענה של במות הרמה, עשוי להתאים אף בשבילכם. מה הן בעצם במות הרמה, מה היעדים שלה ומה האלמנטים שמבדלים אותה באופן החיובי כל כך? זאת תקראו במאמר שלפניכם. במת הרמה מושתתת למעשה על כלי רכב מונע, שכאשר הינו בולם, אפשר להעלות על במת ההרמה, שמחוברים אליה כשני בני אדם וציוד עבודה, ולהעלות אותם כלפי  מעלה. העלייה של במת ההרמה נעשית בדרך כלל באופן אנכי ישר.

מה הינם השימושים הנפוצים של במות הרמה?

במות הרמה שכיחות בפרט עבור שימוש באזורים סגורים ובשטחים בנויים, אבל הינן משמשות עבור עוד כל מיני יעדים, להלן המיטב שלהם –

  • עבודות של שיפוץ ושל בנייה.
  • שינוע של מטענים ועבודות בגובה במחסנים לוגיסטיים.
  • התקנה של מערכות ספרינקלרים.
  • אולמות תצוגה, הכוללים מייצגים בנויים לגובה.
  • עבודות של ניקיון בגובה.
  • התקנה של שלטים.

מה הינן המעלות הבולטות ביותר של במת הרמה?

המעלה הכי בולטת של במות הרמה, באה לידי ביטוי בשטח המרובה שהינה מכסה. פירוש הדבר הינו שבמידה והנכם עושים שימוש במענה של הרמה שונה, בדרך כלל תזדקקו לעבור לשטח אחר, כדי לטפל בו. החוק המקובל במדינת ישראל קבע תקנות נוקשות בפרט עבור מעבר ממשטח של מתקן הרמה למשטח שונה. במידה ואין הנכם מעוניינים לעסוק בכל ההיבט הזה, במת הרמה עשויה להוות מענה אפקטיבי ביותר. היא נותנת בידכם לעבוד לרוחב באופן נוח למדי, בטיחותי ומאוד אפקטיבי. בעת עבודה עם במת הרמה, ניתן אף לשנות את הגובה שלה.

מרבית במות ההרמה מושתתות על מנגנון הרמה אשר מכונה מספריים, וזאת בגין הנראות המוצלבת שלו. המנגנון הלה נותן בידכם עלייה וירידה באופן בטיחותי, עם מנגנונים של בלימה, באם הדבר נדרש. בעת העבודה על במת הרמה אין מסיעים את הרכב. בזמנים הללו כל מיני מגזרים מוצאים את המעלות של השימוש בבמת הרמה. באופן טבעי, בשוק הבניין והשיפוצים, השימוש בבמות הרמה הינו רב ביותר. אף במגזרים שונים, כגון – מגזר החקלאות, כבר הבינו מזמן את המעלות הרבות של השימוש בבמת הרמה. קיימים כל מיני מענים מיטביים שונים, כמו למשל – פיגומים, או מתקני הרמה מסוג אחר, אך במידה והנכם מעוניינים כי שני בני אדם יוכלו לעבוד בד בבד, ולחסוך בעלויות רבות – לא קיים עוררין על כך כי במת הרמה מהווה את המענה האופטימלי בשבילכם.

LEAVE A REPLY