תיקון מחשבים

0
1330

תיקון מחשבים זה אנחנו

בהגיעכם לקבל שירות מבעל מקצוע, ישנם מספר מאפיינים שניתן לראות מהתרשמות קצרה.

לדוגמא- אם השירות הוא אדיב וחייכני, או לחילופין ענייני ורציני בלבד, אם העסק פורח ומצליח ומגיעים לקוחות רבים או שמא אתם נמנים בין לקוחותיו הספורים. בעניין התמחור והעלויות קל לזהות האם המחירים הוגנים וסבירים ביחס לשוק או שאולי גבוהים מהרגיל ללא חיבור למציאות הקיימת באותה התעשייה.

מאפיינים אלה הינם קלים להתרשמות שכן הביטויים שלהם הם חיצוניים, אך לכל בעל עסק כמו לעובדיו, יש מניעים פנימיים ותחושות כלפי המקצוע אותו בחר לעצמו, ואלה פחות בולטים לעין.

הקשר הפנימי של אדם עם המקצוע שבחר ועם העסק שהקים במו ידיו, משפיע רבות על אופי השירות והתנהלות העסק. כשאדם אוהב את מה שהוא עושה, תהיה לו זיקה חזקה לכל אלמנט המרכיב את המוצר שהוא מספק וכן את השירות שהוא מעניק ללקוחותיו. לאדם כזה תהיה חשיבות גבוהה ביותר לשביעות רצון הלקוחות והוא יעשה מאמץ בכדי לוודא שלכל לקוח תהיה חווייה חיובית אצלו בעסק.

בניגוד לשירותים שהאינטראקציה עם בית העסק בהם היא קצרה כמו חנויות לכלי בית או רהיטים למיניהן, ישנם שירותים בהם האכפתיות של נותני השירות והמקום עצמו משפיעה מאוד על החוויה ועל איכות השירות.

דוגמא טובה לשירות מסוג כזה הוא תיקון מחשבים, מאחר והמחשב התקול לרוב נשאר בבית העסק לתקופה שיכולה להגיע גם למספר שבועות עד להגעת כל החלקים וסיום התיקון. במידה והטכנאי המטפל לנו במחשב מגיע לתחום מתוך עניין ואהבה למקצוע, סביר להניח שנקבל שירות מקצועי, יסודי ואדיב יותר ועל כן מוטב לנו לחפש מעבדה המגיעה מהמניעים הללו.

אצלנו תמצאו שירות מקצועי וקשוב, המגיע מתוך הבנה של מצוקת הלקוח לעתים ואת הצורך של הלקוחות בשירות מהיר ועם זאת יסודי.

למה לקנות חדש כשאפשר לתקן את המחשב הקיים?

אם המחשב הותיק שלכם עושה לכם קצת בעיות, אם הוא נתקע לפרקים או פועל באיטיות- חכו לפני שאתם חושבים להחליף אותו!

ישנם מחשבים שאמנם אינם חדשים אך עם הטיפול הנכון ניתן לתקן את התקלות המציקות ולקבל מחשב שעובד כמו חדש. לעתים יש צורך במחיקת התוכנות הקיימות עליו ובפירמוט, ולעתים צריך רק לנקות אותו מעט.

גם אם פנטזתם על מחשב חדש, אל תוותרו על הישן ותוכלו להחזיק שניים לשימושים שונים.

שקלו תיקון מחשבים ישנים – ותרוויחו אחד לגיבוי לכל מקרה.    

LEAVE A REPLY